Satış Sözleşmesi

SATIŞ SÖZLEŞMESİ

MADDE 1- TARAFLAR
1.1- SATICI
Ünvanı : OKM Organize Metroloji ve Kalibrasyon Merkezi
Telefon : 0 352 290 71 61
E-mail : info@kalibrasyonburada.com

1.2 -ALICI
Adı/soyadı/Ünvanı :

Adresi :

Telefon :

E-mail :

 

MADDE 2- SÖZLEŞME KONUSU ÜRÜN
Ürünlerin Cinsi ve türü, Miktarı, Marka/Modeli, Rengi, Satış Bedeli yukarıda belirtildiği gibidir.
Ödeme Şekli :
Teslimat Adresi :
Teslim Edilecek Kişi :
Fatura Adresi :
Kargo Ücreti :

MADDE 3- İADE İŞLEMLERİ

İade İşlemleri

İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, tıpkı bizim size kestiğimiz faturadaki tutara göre kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

İadesi Olmayan Elektronik Ürünler

Aşağıdaki belirtilen kategorilere ait ürünler içerisinden; paketi açılmış ve ilk kullanımı yapılmış olanlar, özel nedenlerinden dolayı geri iade edilememektedir.

* Yağ kalitesi ölçüm cihazları, Ph ölçerler, İletkenlik ölçerler, Tuzluluk ölçerler, Refraktometreler, Termal kameralar, Boya kalınlık ölçüm cihazları, Nem tayin cihazları

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İade süresi fatura tarihinden itibaren 7 gündür.

* İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

* Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek: orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

* İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

* İadelerde her durumda kargo ücreti alıcıya aittir.

* Ayıplı ve kusurlu ürünlerde kargo ücretini firmamız öder, bunun için paketin anlaşmalı olduğumuz MNG veya ARAS kargo ile gönderilmesi gerekmektedir. Başka kargo firmaları ile yollanması durumunda ücret ödenmeyecek ve kargo kabul edilmeyecektir.

* Ürün seçiminde uyumsuzluk problemi yaşanabilecek ürünler için, mutlaka uyum konusunda teknik destek alarak sipariş vermelisiniz.

İade İşlemi Sonuçlandırma

Gelen ürün öncelikle İade Bölümü tarafından incelenir, gerekirse ürünün yetkili servisine ya da tedarikçi firmaya test etmeleri için gönderilir. Yukarıdaki şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır.

MADDE 4- GENEL HÜKÜMLER
4.1- ALICI, SATICI ‘ya ait http://www.kalibrasyonburada.com alan adlı internet sitesinde sözleşme konusu ürünün temel nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme şekli ile teslimata ilişkin ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder.
4.2- Sözleşme konusu ürün, yasal 30 günlük süreyi aşmamak koşulu ile her bir ürün için ALICI’nın yerleşim yerinin uzaklığına bağlı olarak internet sitesinde ön bilgiler içinde açıklanan süre içinde ALICI veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim edilir.
4.3- Sözleşme konusu ürün, ALICI’dan başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden SATICI sorumlu tutulamaz.
4.4- SATICI, sözleşme konusu ürünün siparişte belirtilen niteliklere uygun teslim edilmesinden sorumludur.
4.5- Sözleşme konusu ürünün teslimatı için işbu sözleşmenin imzalı nüshasının SATICI’ya ulaştırılmış olması ve bedelinin ALICI’nın tercih ettiği ödeme şekli ile ödenmiş olması şarttır. Herhangi bir nedenle ürün bedeli ödenmez veya banka kayıtlarında iptal edilir ise, SATICI ürünün teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir.
4.6- İşbu sözleşme, ALICI tarafından imzalanıp SATICI’ya faks veya posta yolu ile ulaştırılmasından sonra geçerlilik kazanır.
4.7- 18 yaşından küçük kişiler SATICI’dan alış-veriş yapamaz.
4.8- Dizgi ve sistem hatalarından meydana gelen fiyat yanlışlıklarından SATICI sorumlu değildir

 

SATICI
OKM Organize Metroloji ve Kalibrasyon Merkezi

ALICI

 

Price Based Country test mode enabled for testing Türkiye. You should do tests on private browsing mode. Browse in private with Firefox, Chrome and Safari